N O V I N K Y


NOVĚ ZAVEDENÝ SORTIMENT


LEPIDLA a TMELY


Lepidla DIAKOL

DIAKOL F (D1)
Používá se na montážní lepení výrobků ze dřeva za studena. Výrobky lze běžně opracovávat (frézovat, hoblovat atd.) a upravovat nátěrovými hmotami. Používá se v kombinaci s tužidlem.
Není vhodný pro vnější použití.

Balení
Cena / 1 kg bez DPH
10 kg
27,90
20 kg
21,50
250 kg (sud)
18,00


340,- Kč včetně DPH 22 %
akční cena DIAKOL F, balení 10 kg


DIAKOL M (D1)
Používá se na dýhování a laminování v dřevařském a nábytkářském průmyslu. Vytvrzuje za tepla v kombinaci s tužidlem. Vyhovuje emisní třídě E1. Není vhodný pro vnější prostředí.

 

Tmely na dřevo VYTIGEN

Jednosložkové, vodouředitelné, rychleschnoucí, nehořlavé, netoxické
Balení: 350 g, 700 g
Barvy: Bk, Bk střední, DB, SM, BOR, natur, základ

50,- Kč včetně DPH 22 %
balení 350 g


Disperzní lepidla

MEKOL 1001 (D1)
Montážní lepidlo pro rychlé lepení měkkého dřeva, dřevotřískových desek, dýh a čepových spojů, povrchové lepení dýh, melaminových laminátů, styroporu na dřevo, DTD a DVD i ostatní porézní materiály. Podélné a šířkové spojování měkkého dřeva. Není vhodný pro vnější použití.
Balení: 3 kg, 20 kg, 100 kg

MEKOL 1130 (D3) a VINALEP 830 (D3)
Jednosložkové truhlářské lepidlo pro rychlé lepení měkkého a tvrdého dřeva, spárovek. Lepený spoj se vyznačuje zvýšenou odolností proti organickým rozpouštědlům a teplotě.
Použití při výrobě předmětů užívaných v prostředí s vysokou relativní vlhkostí vzduchu a předmětů často vystavených působení kondenzátů nebo krátkodobému vylití vody.

MEKOL 1141 (D4)
Lepidlo se používá všude tam, kde se vyžaduje odolnost lepeného spoje proti vodě: stavební nábytek (okna, venkovní dveře), nábytek pro vlhké prostory. Lepený spoj je odolný proti teplotě.
Lepení na neohřívaných, ohřívaných a vysokofrekvenkčních lisech (s přísadou složky B), lepení všech druhů dřeva po šířce a tloušťce, montážní lepení.


DUVILAX BD 20 (D2)
Používá se jako přísada do stavebních směsí, zředěný s vodou na penetraci nadměrně savých podkladů před lepení disperzními lepidly. Lepí papír a karton.

DUVILAX LS50 (D2)
Používá se neředěný k lepení dřeva, nábytku, hraček, papíru kartonů, textilu apod.

Na úvodní stranu